Breadcrumbs



KADRA PEDAGOGICZNA

 

DYREKTOR: p. Bożena Bulzacka

WICEDYREKTOR: p. Magdalena Biskupska

KIEROWNIK PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU: p. Ewa Gałązka

 

SZKOŁA PODSTAWOWA – wychowawcy

KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (niepełnosprawność w stopniu głębokim)

- p. Agnieszka Klemżyńska 

 

KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (niepełnosprawność w stopniu głębokim)

                                                                               - p. Zofia Spławska

 

KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. II)

                                                                                        - p. Magdalena Młynarczyk

 

KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. III)

                                                                                        - p. Agnieszka Senderecka                                 

 

KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. V)

 - p. Gabriela Szewczyk 

 

KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. V)

- p. Monika Brzezińska  

 

KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. VI/VII)

                                                                                              - p. Sylwia Jędruszczak 

 

KLASA Z NAUCZANIEM NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (kl. VI/VII)

- p. Małgorzata Rabiai  

 

 

    KLASA I - p. Joanna Duniec

    KLASA II- III- p. Agnieszka Zacharko

    KLASA IV - VI - p. Iwona Gajda

    KLASA VII - VIII - p. Anna Kurkowska

 

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY – wychowawcy

KLASA I PP - p. Barbara Michalak

KLASA I PP - p. Monika Kolczarek

KLASA II PP - p. Agnieszka Antczak

KLASA II-III PP  - p. Joanna Janicz

KLASA III PP  - p. Agnieszka Zabrocka

 

SZKOŁA BRANŻOWA – wychowawcy

KLASA I - p. Maciej Biskupski

KLASA II A- p. Stanisław Kwiatkowski

KLASA II B - p. Wioletta Górajek

KLASA III - p. Magdalena Biskupska

 

 

PSYCHOLOG: p. Dorota Jęch

 

PEDAGOG: p. Iwona Szynka

 

LOGOPEDIA:                                                                                                                      p. Ewelina Jench-Ciemnoczołowska, p. Wioletta Kazur, p. Gabriela Szewczyk          

 

 

WYCHOWAWCZYNIE W ŚWIETLICY:

 p. Agnieszka Chrzanowska, p. Izabela Radwańska, p. Dorota Goszczyńska

 

INNI NAUCZYCIELE

p. Agnieszka Adamska

p. Barbara Augustyniak-Lauks

p. Mariusz Bałaziński

p. Katarzyna Chmurska

p. Beata Cieślak

p. Tomasz Karpecki 

p. Krzysztof Kucner

p. Ewa Łuszcz

p. Izabela Molinari

p. Agnieszka Nikołajew

p. Andrzej Nowicki

p. Joanna Szałecka

p. Bożena Szkudlarek

p. Anna Szmidt-Pawłowska

p. Dariusz Wieczorek

p. Ewa Wysota

 

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

 

p. Tomasz Gajda

p. Ilona Hajdan

p. Jadwiga Kałużka

p. Barbara Midzierska

p. Małgorzata Mroczkowska

p. Stanisław Rynkiewicz

p. Bogusława Sauter

p. Renata Sewiło

p. Magdalena Siwiera-Malarczyk

p. Małgorzata Szczupak

p. Marzena Wlazło

p. Joanna Włodarczyk

 

 

 


Hilliger Media Shop
Template "schoolnerdfree" designed by Hilliger Media (Copyright © 2011)